Hlavní stránka Kancelář OSH
Kancelář OSH


Smutná zpráva

parteManager File SuffixS lítostí Vám oznamujeme smutnou zprávu. Naše řady opustil bratr Zdeněk Bělonohý, starosta SDH Cimbál.

Celý život byl aktivním hasičem. Mimo jiné byl členem Výkonného výboru OSH Semily, starostou okrsku, rozhodčím požárního sportu a rozhodčím soutěží mládeže.

icon Parte - Zdeněk Bělonohý (24.88 MB)

 
Smutná zpráva

S lítostí všem oznamujeme smutnou zprávu, že naše řady opustil bratr Karel Čermák st., dlouholetý starosta SDH Bozkov.

Byl velice aktivním hasičem, kromě jiného byl členem výkonného výboru OSH a náměstkem starosty OSH Semily, starostou okrsku a časoměřičem na hasičských soutěžích.

K další jeho významné činnosti patřilo sepsání Hasičské kroniky OKRESU Semily, které vyšla tiskem v roce 2005.

Čest jeho památce.

icon Parte - Karel Čermák st. (325.17 kB)

 
 
Smutná zpráva

sejmout0022icon Parte - A. Pfeifer (616.55 kB)

Arnold Pfeifer

Člověk, který žil hasičskou činností.

V rámci okresu: byl členem OV SPO později Výkonného výboru OSH Semily. Byl spoluzakladatelem hry Plamen a soutěží hasičského dorostu v okrese Semily. Snad od začátku pracoval v Odborné radě mládeže (dříve komisi mládeže) při OSH Semily. Působil jako rozhodčí soutěží mládeže i požárního sportu.

Od počátku hry Plamen pracoval s hasičskou mládeží, až do nedávné doby, kdy mu to znemožnilo zdraví a vilémovské kopce. Asi největším úspěchem jeho svěřenců byla dvě pátá místa kolektivu dorostu na mistrovství republiky.

Jeho neuvěřitelně srdečný přistup k hasičské mládeži byl příčinou, že jeho rukama prošla celá řada dětí, kterým se následně hasičská práce stala povoláním.

V roce 2010 za svojí celoživotní práci obdržel nejvyšší hasičské vyznamenání - Titul Zasloužilý hasič.

 
PF 2023

druhá verze 2023  pf zh 2023

 
Smutná zpráva

img 20221107 wa0001Manager File SuffixOznamujeme vám smutnou zprávu, že nás opustil kamarád a prima chlap bratr Miroslav Medek.

Celý svůj život zasvětil hasičské práci, byl starostou SDH Bítouchov, starostou okrsku, člen Výkonného výboru OSH Semily. Dlouhé roky vykonával funkci rozhodčího soutěží požárního sportu, věnoval se jako vedoucí kolektivu mladých hasičů. Byl spoluzakladatelem soutěže mladých hasičů O pohár dráčka Soptíka.  
Čest jeho památce.
 
Miloslav Miksánek
náměstek starostky
 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>

Strana 1 z 9

Nejbližší hasičská akce:

Žádné události k zobrazení
© 2005 - 2024 OSH ČMS Semily