Kancelář OSH


Smutná zpráva

sejmout0022icon Parte - A. Pfeifer (616.55 kB)

Arnold Pfeifer

Člověk, který žil hasičskou činností.

V rámci okresu: byl členem OV SPO později Výkonného výboru OSH Semily. Byl spoluzakladatelem hry Plamen a soutěží hasičského dorostu v okrese Semily. Snad od začátku pracoval v Odborné radě mládeže (dříve komisi mládeže) při OSH Semily. Působil jako rozhodčí soutěží mládeže i požárního sportu.

Od počátku hry Plamen pracoval s hasičskou mládeží, až do nedávné doby, kdy mu to znemožnilo zdraví a vilémovské kopce. Asi největším úspěchem jeho svěřenců byla dvě pátá místa kolektivu dorostu na mistrovství republiky.

Jeho neuvěřitelně srdečný přistup k hasičské mládeži byl příčinou, že jeho rukama prošla celá řada dětí, kterým se následně hasičská práce stala povoláním.

V roce 2010 za svojí celoživotní práci obdržel nejvyšší hasičské vyznamenání - Titul Zasloužilý hasič.

 
PF 2023

druhá verze 2023  pf zh 2023

 
Smutná zpráva

img 20221107 wa0001Manager File SuffixOznamujeme vám smutnou zprávu, že nás opustil kamarád a prima chlap bratr Miroslav Medek.

Celý svůj život zasvětil hasičské práci, byl starostou SDH Bítouchov, starostou okrsku, člen Výkonného výboru OSH Semily. Dlouhé roky vykonával funkci rozhodčího soutěží požárního sportu, věnoval se jako vedoucí kolektivu mladých hasičů. Byl spoluzakladatelem soutěže mladých hasičů O pohár dráčka Soptíka.  
Čest jeho památce.
 
Miloslav Miksánek
náměstek starostky
 
 
Kroniky a prapory hasičů okresu Semily

Kronika  hasičů okresu Semily 2005-2020Kroniky a prapory hasičů okresu Semily ke stažení:

 
Smutná zpráva

adametz alfrédAlfred ADAMETZ – 1945 - 2022

Obdrželi jsme smutnou zprávu, že po těžké nemoci opustil naše řady Zasloužilý hasič Alfréd ADAMETZ z Vysokého nad Jizerou.

Celý svůj život věnoval práci pro hasiče, byl starostou SDH Vysoké nad Jizerou, řadu let vedoucí odborné rady prevence při OSH Semily a člen ústřední odborné rady prevence při SH ČMS. Několik let působil ve funkci náměstka starosty OSH Semily, byl funkcionářem okrsku a rovněž vykonával vedoucího Odborné rady prevence při Krajském sdružení hasičů v Liberci.

Alfred Adametz byl skvělým kamarádem, obětavým hasičem, člověkem kamarádským, pracovitým a spolehlivým. Pro svou povahu, upřímné jednání a empatii byl oblíbeným společníkem a spolupracovníkem.

Čest jeho památce!

 ….život zemřelých je uložen v paměti žijících…..(M.T.Cicero)

icon Adametz Alfréd - parte (350.12 kB)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 1 z 8

Nejbližší hasičská akce:

Žádné události k zobrazení
© 2005 - 2023 OSH ČMS Semily